Balkan Community Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Balkan Community Gaming!!Server u izradi!!!
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Michael Morrisson

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Jason Mcman




Broj postova : 1
Join date : 05.06.2011
Age : 28
Lokacija : Orasje Federacija Bosne i Hercegovine

Michael Morrisson Empty
PostajNaslov: Michael Morrisson   Michael Morrisson Emptyned lip 05, 2011 6:19 pm

Ja sam Michael Morrisson. Samp vec igram 3 mejseca. Pozvao me je Danijel Dzojic. Nadam se da cu se tu zabaviti Smile Poz svima.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 30
Join date : 04.06.2011
Age : 25

Michael Morrisson Empty
PostajNaslov: Re: Michael Morrisson   Michael Morrisson Emptyned lip 05, 2011 6:27 pm

Nadam se da ćeš biti aktivan i da ćeš nam ostati dugo!!
[Vrh] Go down
https://bc-gaming.serbianforum.info
Ivan_Jukic

Ivan_Jukic


Broj postova : 1
Join date : 25.06.2011

Michael Morrisson Empty
PostajNaslov: Re: Michael Morrisson   Michael Morrisson Emptysub lip 25, 2011 1:29 pm

Ja sam Ivan Jukic igram samp vec 3 godine i nagledo sam se svakakvi servera ja se nadam da ce ovaj bit uredu.I 3 godine iskustva sa samp-om ja se nadam da necete imat problema sa mnom.I da da ne zaboravim 3 godine vec na svakom serveru radim u LSPD.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 30
Join date : 04.06.2011
Age : 25

Michael Morrisson Empty
PostajNaslov: Re: Michael Morrisson   Michael Morrisson Emptypon lip 27, 2011 9:05 am

Ivan_Jukic je napisao/la:
Ja sam Ivan Jukic igram samp vec 3 godine i nagledo sam se svakakvi servera ja se nadam da ce ovaj bit uredu.I 3 godine iskustva sa samp-om ja se nadam da necete imat problema sa mnom.I da da ne zaboravim 3 godine vec na svakom serveru radim u LSPD.

Čovječe pogledaj gdje postaš temu otvoriš novu temu i tamo napišeš reci mi kad pogledaš ovdje šta sam ti napiso pa me obavijesti jre neću brisat a nisi pročito!!!
[Vrh] Go down
https://bc-gaming.serbianforum.info
Sponsored content





Michael Morrisson Empty
PostajNaslov: Re: Michael Morrisson   Michael Morrisson Empty

[Vrh] Go down
 
Michael Morrisson
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Community Gaming :: Predstavljanje novih clanova-
Forum(o)Bir: